Fotograf ślubny

Bartek Piasecki

Fotografia ślubna.  Bardzo ważny temat.

Fotografia ślubna

to całkowicie inna para kaloszy. Różni się techniką, sposobem fotografowania od pozostałych kategorii. Tutaj nie wchodzą w grę powtórki. Nie da rady przecież powiedzieć: przepraszam, nie zdążyłem nadusić spustu migawki, możemy jeszcze raz? 😀 Sam się do siebie śmieję jak piszę ten tekst.

Do brzegu! Jak już pisałem fotografia ślubna to temat rzeka. Para młoda decydując się na fotografa ślubnego musi mieć pewność, że pracę jaką on wykona będzie na poziomie minimum zadowalającym. Nie ma tutaj miejsca na błędy pomyłki oraz na jakiekolwiek pominięcia.  Staram się zawsze perfekcyjnie przygotować na tego typu imprezę.
Trzeba mieć oczy wokół głowy, ponieważ fotograf jest sam a wokół dziesiątki ludzi. Para młoda zazwyczaj zestresowana, czas szybko ucieka a my poszukujemy i wyczekujemy tej odpowiedniej chwili.
Znowu się rozpisałem o mojej pracy 🙂
Staram się zawsze być kreatywnym i wyłapuję te chwile, które uwieczniają, miłość, uśmiech oraz zabawę!

Działam na terenie Poznania i okolic lecz bez problemu dojadę w każde wskazane przez Was miejsce. W tym roku (2016) pojechałem z parą młodą do Niemiec aby uwiecznić przepiękny, klimatyczny plener.
Dajcie się miło zaskoczyć bo mam  tyle pomysłów na miejsca i tematy ślubne jeżeli chodzi o plener, że to się w głowie nie mieści!

Zapraszam do współpracy. Odwiedźcie mojego Facebooka: Fotograf ślubny Poznań

Loading...