Moja fotografia

Bartek Piasecki

Fotograf ślubny z Poznania

Nazywam się Bartosz Piasecki – mówcie mi Bartek 🙂 Na tej stronie przedstawiam Wam moje prace.

Moja fotografia płynie bezpośrednio z serca. Piękno, zmysłowość, kreatywność to wszytko co chcę Wam pokazać.

Pasja! Najważniejsza jest pasja. Gdy przyjdzie taki czas, że to co robię przestanie mi sprawiać radość, przestanie mnie to cieszyć to będę zmuszony odłożyć aparat na półkę.

Od zawsze pasjonowała mnie fotografia. Pewnego pięknego dnia postanowiłem, że spróbuję. Na początku fotografowałem wszytko! Dosłownie wszystko, zapychając karty w aparacie. Tysiące zdjęć, kadrów ujęć, makro robaczki, przyroda, rodzina.

Minęło kilka lat i moja pasja została powiązana również z pracą. Na co dzień zajmuję się fotografią produktową. Dodatkowo fotografuję reportaże ślubne oraz okolicznościowe. Fotograf ślubny jest to bardzo odpowiedzialna sprawa. Fotograf ślubny ma za zadanie ukazać piękno oraz emocje jakie towarzyszą młodej parze podczas ceremonii oraz podczas wesela. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki. Serdecznie zapraszam do galerii oraz na stronę na Facebooku gdzie znajdziecie moje zdjęcia.

Dbam o szczegóły! Pedantycznie sam siebie krytykuję jeżeli czegoś nie zauważę i szybko staram się to poprawić. „Diabeł tkwi w szczegółach”.

Oczy są zwierciadłem duszy dlatego fotografując dzieci lub też modelki, możecie zauważyć, że staram się zawsze wyszczególnić właśnie ten element układanki, która łączy się w jedną całość.

Jestem kreatywny i nie raz sam siebie zaskakuję swoimi pomysłami.  Jeżeli zastanawiacie się czy warto skorzystać z moich usług po mam pewną propozycję. Chętnie spotkam się z wami przy kawie i porozmawiamy na temat wspólnej współpracy. Pokażę Wam drukowane portfolio – foto książkę oraz drukowane odbitki, których jakość jest rewelacyjna.

Polecam się Bartek Piasecki – fotografia z pasją.

Loading...